VLAKODROM Cbonerailway

VLAKODROM Cbonerailway

VLAKODROM Cbonerailway

VLAKODROM Cbonerailway

 

Cbonerailway vlakodrom

 

 

C.B. ONE, s.r.o., Prievidzský Parostrojný spolok, DHZ Opatovce nad Nitrou

spolu organizujú výlet na Gemer vlastným vlakom.

 

 

Vážený zákazník,

radi by sme Vás informovali, že bohužiaľ v súčasnosti sú už všetky miesta našej akcie obsadené. Napriek tomu Vám odporúčame zaregistrovať sa a pridať sa k nám, pretože v prípade, že sa uvoľní nejaké miesto, Vás budeme kontaktovať. Veríme, že spoločne nájdeme riešenie a budeme mať možnosť Vás privítať medzi nami.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Termín: 9. - 11. jún 2023

 

9.6. piatok - pôjdeme vlakom do obce Betliar, po absolvovaní prehliadky kaštieľa Betliar príchod do stanice Rožňava, kde prestúpime na autobus a pôjdeme sa ubytovať v Krásnohorskej dlhej lúke.

10.6. sobota - pôjde náš autobus do jaskyne Domica po prehliadke sa presunieme do Gombaseckej jaskyne a po prehliadke pôjdeme späť na ubytovanie - individuálny program v Rožňave.  

Večer je naplánovaná opekačka na penzióne.

11.6. nedeľa - odchod z Rožňavy do sedla Zbojská, kde pôjdeme po trase ozubnicovej železnice, ktorá je jediná svojho druhu na Slovensku a kde je naplánovaný pobyt 3 - 4 hodiny na salaši zo zabezpečeným obedom.

Vstupné:  130 € / osoba

 

V cene je zahrnuté: doprava vlastným vlakom + vlastným autobusom, ubytovanie, polpenzia (v sobotu večer opekačka), vstup do kaštieľa Betliar, vstup do jaskyne Domica + Gombasecká jaskyňa, v nedeľu obed na salaši Zbojská.

  • Kapacita vlaku a ubytovania je 120 osob.
  • Nahlásiť sa je potrebné do konca marca 2023.

Po rezervácii, je nutné následnú zrealizovať platbu na číslo účtu: SK4775003000030018117354 (do poznámky stačí napísať Vaše meno a priezvisko)

 

Výťažkom z akcie podporíte opravu parného rušňa 464001 (Ušatá)

 

Registračný formulár na vlakovú akciu

Termín: 9. - 11. jún 2023

V prípade registrácie viac ako jednej osoby, napíšte mená a priezviská osôb oddelené čiarkou. Ak registrujete dieťa, poprosíme uviesť vek dieťaťa v čase akcie.